РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000393392<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Черваньов Д. М. 
Система інноваційного менеджменту: теорія і практика : підруч. для студ. ВНЗ / Д. М. Черваньов; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. - К., 2012. - 1391 c. - Бібліогр.: с. 1349-1374 - укp.

Розглянуто методологічні основи інноваційного менеджменту (ІМ): його сутність та зміст як системи, завдання та функції, технології та методи. Розкрито соціально-психологічні аспекти ІМ, інноваційну діяльність подано як об'єкт ІМ. Надано характеристику інноваційної інфрастуктури, показано особливості ІМ у провідних інноваційних компаніях світу. Розкрито роль держави у стимулюванні інновацій, цілі, завдання, форми та методи державної інноваційної політики. Акцентовано увагу на формуванні та методах реалізації інноваційної політики фірми, проблемах збереження та вдосконалення науково-технічного та інноваційного потенціалу країни. Наведено способи державного впливу на ефективність інноваційних механізмів. Показано особливості системи ІМ у провідних інноваційних компаніях світу. Розглянуто питання, що стосуються розвитку продуктів і технологій, проаналізовано прогресивні виробничі технології, розкрито сутність і форми трансферу технологій. Надано відомості про національні інноваційні системи та напрями їх удосконалення. Розкрито сутність і завдання інноваційної стратегії та інноваційного маркетингу. Наведено організаційні форми інноваційних підприємств, типи їх організаційних структур. Розглянуто питання організації здійснення та впровадження інновацій, управління процесом розроблення нових виробів і реструктуризацією, планування інноваційних процесів. Показано особливості управління персоналом в інноваційних організаціях. Визначено цілі та завдання системи фінансування інновацій. Висвітлено основи управління інноваційними проектами, наведено порядок розроблення та методи оцінювання їх економічної ефективності. Охарактеризовано інструменти ІМ (інжиніринг, реінжиніринг, бенчмаркінг, мерджер та ін.). Розглянуто проблеми управління суперечностями в інноваційному процесі, проаналізовано суперечності інноваційного процесу в Україні та шляхи їх вирішення. Висвітлено процес формування конкурентоспроможності та конкурентних переваг, концепцію інноваційного розвитку регіону. Показано можливості формування кластерного підходу до інноваційного розвитку регіонів України та його майбутнє з позицій можливого переозброєння галузей попереднього технопромислового укладу.


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.19 я73-1 + У529.0-55-212.1 я73-1 + У9(4УКР)290-55-212.1 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО32105 Пошук видання у каталогах НБУВ 
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського