РЕФЕРАТИВНА БАЗА ДАНИХ "УКРАЇНІКА НАУКОВА"
Abstract database «Ukrainica Scientific»


Бази даних


Реферативна база даних - результати пошуку


Вид пошуку
Пошуковий запит: (<.>ID=REF-0000265867<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

Сильчук Т. А. 
Удосконалення технології хлібобулочних виробів подовженого терміну зберігання : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.01 / Т. А. Сильчук; Нац. ун-т харч. технологій. - К., 2004. - 20 c. - укp.

Науково обгрунтовано та удосконалено технологію виготовлення хлібобулочних виробів подовженого терміну зберігання підвищеної харчової цінності з використанням житньо-солодового екстракту (ЖСЕ) й ферментного препарату "Новаміл". Визначено основні параметри даного технологічного процесу. Розглянуто залежність та сформульовано основні закономірності впливу ЖСЕ й ферментного препарату "Новаміл" на біохімічні та мікробіологічні процеси в тісті, а також на його структурно-механічні властивості. За результатами фракційного складу декстринів у хлібі встановлено, що внесення ЖСЕ і даного препарату збільшує загальний вміст декстринів у готових виробах, особливо вміст їх низькомолекулярної фракції, що сприяє сповільненню процесу черствіння. За методом диференційно-термічного аналізу встановлено, що в результаті використання ЖСЕ та ферментного препарату "Новаміл" відбувається перерозподіл співвідношення вільної та зв'язаної вологи в м'якушці хліба в бік збільшення частки зв'язаної води, завдяки чому підвищуються гідрофільні властивості хліба, що обумовлює подовження терміну його зберігання. Виявлено, що пакування в плівку житньо-пшеничного хліба, виготовленого за запропонованою технологією, а також обробка його в електромагнітному полі надвисокої частоти дає змогу подовжити термін зберігання до одного місяця внаслідок інгібування розвитку шкідливої мікрофлори.


Індекс рубрикатора НБУВ: Л83-32

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА329253 Пошук видання у каталогах НБУВ 
Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
 
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
Відділ наукового формування національних реферативних ресурсів
Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського