Література з книгознавства Картотека книгознавчих статей Інкунабули Палеотипи Іноземні стародруки Кириличні стародруки Видання кириличного друку ХІХ-ХХ ст. Українські стародруки (латинським шрифтом) Видання гражданського друку Листівки періоду (1880-1945 рр.) Рідкісні видання Мініатюрні видання
|
Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер "Mozilla Firefox" |
|
|
Формат представлення знайдених документів: | повний | стислий |
Пошуковий запит: (<.>K=список кандидатів<.>) |
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6
|
1. |
| Кл 0563 ИЗБИРАТЕЛЬНАЯ ЗАПИСКА. ИРКУТСКИЙ ИЗБИРАТЕЛЬНЫЙ ОКРУГ. №3 БЛОКА ИРКУТСКОЙ ГРУППЫ СИБИРСКИХ ОБЛАСТНИКОВ-АВТОНОМИСТОВ И ИРКУТСКОЙ ГРУППЫ ТРУДОВОЙ НАРОДНО-СОЦИАЛИСТИЧЕСКОЙ ПАРТИИ [Листівка] : "Потанин Григорий Николаевич ..." / Блок Иркутской группы Сибирских Областников-Автономистов и Иркутской группы Трудовой Народно-Социалистической Партии. – [Іркутск], датовано за змістом [1917, верес. - жовт.]. – 1 арк. в 1 стп.; 11 х 9 см. Анотація: Список кандидатів до [Установчих зборів] по Іркутській виборчій окрузі. Ключові слова: Установчі Збори -- список кандидатів.
Особи, згадані в тексті : Потанин Григорий Николаевич; Яхонтов Георгий Владимирович; Серебрянников Иван Иннокентьевич; Воробьев Мамонт Васильевич; Лукин Степан Алексеевич; Кокоулин Константин Прокопьевич; Писарев Виктор Евграфович. Підписи: Без підпису.
Печатки: ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА.
| 2. |
| Кл 0565 Российская Социаль-демократическая Рабочая Партия (Большевиков), П. С. Д. (Социал-демократии Польши и Литвы) и П. П. С. (Левицы). КАНДИДАТСКИЙ СПИСОК В УЧРЕДИТЕЛЬНОЕ СОБРАНИЕ №12 РОССИЙСКОЙ СОЦИАЛ-ДЕМОКРАТИЧЕСКОЙ РАБОЧЕЙ ПАРТИИ (БОЛЬШЕВИКОВ), П.С.Д. (СОЦИАЛ-ДЕМОКРАТИИ ПОЛЬШИ И ЛИТВЫ) И П.П.С. (ЛЕВИЦЫ). [Листівка] : "Пятаков Георгий Леонидович ..." / Российская Социаль-демократическая Рабочая Пртия (Большевиков), П. С. Д. (Социал-демократии Польши и Литвы) и П. П. С. (Левицы). . – [Київ], датовано за змістом [1917, верес. - жовт.]. – 1 арк. в 1 стп.; 17 х 11,5 см. Анотація: Список №12 кандидатів до Установчих зборів. Ключові слова: Установчі Збори -- список кандидатів.
Партії: РСДРП(б); ПСД (Социал-Демократии Польши и Литвы); ППС (Левицы).
Слова перед назвою: Киевский избирательный округ. Особи, згадані в тексті : Пятаков Георгий Леонидович; Урицкий Мойсей Соломонович; Дзержинский* Феликс Эдмундович; Фиалек Ипполит Михайлович; Пономарев Иван Михайлович; Сивцов Алексей Алексеевич; Ивинский Болислав Адамович; Дурач Теодор Чеславович; Грохульский Казимир Владиславович; Катакади Владимир Анастасьевич; Бош Евгения Готлибовна; Жук Дмитрий Иванович; Сегал Овсей Лейбович; Богданов Михаил Сергеевич; Норельцев Федор Трофимович; Фарбман Рафаил Борисович; Поляков Василий Дмитриевич; Соколов Александр Николаевич; Биберман (Маеров) Меер Мовшевич; Горбачев Емельян Григорьевич; Смирнов Иван Федерович; Щепанский Юзеф Францевич. Підписи: Без підпису.
Печатки: Бібліотека Наукового Інституту Українського Книгознавства.
| 3. |
| Кл 0587 (Прим.: 3) СПИСОК № 8 ВНЕПАРТИЙНОГО БЛОКА РУССКИХ ИЗБИРАТЕЛЕЙ КИЕВСКОЙ ГУБЕРНИИ [Листівка] : "Съезд русских избирателей Киевской губ[ернии] призывает всех русских избирателей губернии дружно голосовать за список ...". – Киев: Тип. Т-ва И. Н. Кушнерева и К°, датовано за змістом [1917, верес.- жовт.]. – 4 арк. з зв. в 1 стп.; 20 х 12,5 см. Анотація: Заклик обирати до Установчих зборів представників позапартійного блоку (список № 8) та про затвердження проекту Наказу кандидатів блоку. Ключові слова: Установчі збори -- список кандидатів.
Особи, згадані в тексті : Шульгин Василий Витальевич; Струве Петр Бернгардович; Савенко Анатолий Иванович; Богаевский Петр Михайлович; Драгомиров Абрам Михайлович; Львов Николай николаевич; Чихачев Дмитрий Николаевич; барон Мейендорф Юрий Федорович; Кашинский Николай Моисеевич; Демченко Григорий Васильевич; Рекашев Исидор Григорьевич; Иозефи Владимир Германович; Моссаковский Анатолий Александрович; Бутовский Алексей Матвеевич; Иньков Василий Тимофеевич; Москвичев Иван Федорович; Петров Григорий Иванович; Грушевский Сергей Григорьевич; Щеглов Борис Николаевич; Говоров П. В.; Финицкий Н.И.; Городков М. И.; Пожаров П. М.; Александр II (Романов); Хмельницкий Богдан. Підписи: Без підпису.
Печатки: ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА (Прим.: 1, 2 ); Киевский музей революции (Прим.: 3).
| 4. |
| Кл 0638 (Прим.: 2) Київське виборче Бюро Списку № 1. СПИСОК №1 [Листівка] : "Українська селянська спілка разом з Українською партією соціалістів-революціонерв і Українською соціал-демократичною робітничею партією склала спільний список кандидатів у Всеросійські установчі збори по Київській окрузі ..." / Київське виборче Бюро Списку № 1. – Київ: Друк. "Дніпро", датовано за змістом [1917, не пізніше листоп.,11]. – 1 арк. в 1 стп.; 50 х 19,5 см. Анотація: Заклик віддати голоси за спільний список кандидатів від українських соціалістичних партій до Всеросійських установчих зборів. Ключові слова: список кандидатів -- Установчі Збори.
Партії: Українська Селянська Спілка; УПСР; УСДРП.
Особи, згадані в тексті : Грушевський Михайло Сергійович; Ковалевський Микола Миколайович; Винниченко Володимир Кирилович; Севрюк Олександр Олександрович; Химерик Василь Феодосійович; Стасюк Микола Михайлович; Степаненко Аркадій Степанович; Чечель Микола Фролович; Мандрика Микита Іванович; Шаповал Микита Юхимович; Хомутовський Андрій Нилович; Ільченко Олександр Пантелеймонович; Порш Микола Володимирович; Присяжнюк Василь Андріянович; Рахманюк Василь Гнатович; Ткаченко Михайло Степанович; Швець Федір Петрович; Донченко Сергій Оврамович; Котик Євмен Степанович; Пирховка Григорій Ісайович; Радчук Михайло Григорович; Драгомирецький Антон Григорович; Бугеря Іван Федорович; Кравець Микита Онуфрійович; Компанієць Микола Григорович; Кавуненко Павло Федорович; Антонович Дмитро Володимирович. Підписи: Київське виборче бюро списку №1.
Печатки: Музей революції У.С.Р.Р. ; Х. І. М. ; Центр. архив ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 1918 (Прим.: 1); Ц. А. Р. № ; ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА ; Центрально-наукова БІБЛІОТЕКА АН УРСР № 1917 (Прим.: 2).
| 5. |
| Кл 0521 СПИСОК №1-Й КАНДИДАТОВ В ГЛАСНЫЕ ХАРЬКОВСКОЙ ГОРОДСКОЙ ДУМЫ ОТ ПАРТИИ НАРОДНОЙ СВОБОДЫ НА СРОК ПО 1-Е ЯНВАРЯ 1919 ГОДА ; СПИСОК № 2 ОБЪЕДЕНЕННЫЙ СОЦИАЛ-ДЕМОКРАТИЧЕСКИЙ СПИСОК, (ХАРЬКОВСК[ИЕ] ОРГАН[ИЗАЦИИ] РСДРП И БУНД И ПОЛЬСКОЕ СОЦИАЛИСТИЧЕСКОЕ ОБЪЕДИНЕНИЕ), КАНДИДАТЫ В ГЛАСНЫЕ ХАРЬКОВСКОЙ ГОРОДСКОЙ ДУМЫ НА СРОК ПО 1-Е ЯНВАРЯ 1919 ГОДА ; СПИСОК № 3-Й РОССИЙСКОЙ СОЦИАЛ-ДЕМОКРАТИЧЕСКОЙ РАБОЧЕЙ ПАРТИИ (БОЛЬШЕВИКИ) КАНДИДАТОВ В ГЛАСНЫЕ ХАРЬКОВСКОЙ ГОРОДСКОЙ ДУМЫ НА СРОК ПО 1-Е ЯНВАРЯ 1919 ГОДА [Листівка]. – Харьков: Типолитография Ю. М. Беркмана, 1917, [лип. - серп.]. – 1 арк. в 4 стп.; 80 х 48,5 см. Анотація: Списки кандидатів у гласні Харківської міської думи. Ключові слова: список кандидатів -- вибори.
Особи, згадані в тексті : Ковалевский Николай Николаевич; Соболев Михаил Николаевич; Анцыферов Алексей Николаевич; Тимофеев Владимир Федорович; Таубер Леонид Яковлевич; Салтыков Николай Николаевич; Москов Евгений Александрович; Дымшиц Мирон Моисеевич; Будберг Роман Юльевич; Краусский Иван Адамович; Френкель Михаил Абрамович; Левитский Владимир Фаустович; Лашкевич Валерьян Валерьянович; Маклецов Александр Васильевич; Иванов Николай Алексеевич; Магнус Мария Ивановна; Оршанский Моисей Гилелович; Степанов Михаил Сергеевич; Попов Сергей Митрофанович; Явченко Емельян Акимович; Ковалевский Иван Григорьевич; Игнатищев Михаил Иванович; Диканский Моисей Григорьевич; Лехно Валентин Иосифович; Гольденберг Павел Васильевич; Ситников Александр Петрович; Кничер Николай Константинович; Кнюпфер Анна Андреевна; Аркавин Яков Сергеевич; Чичкан Григорий Семенович; Данилович Алексей Федорович; Трешау Вильгельм Александрович; Рыбаков Федор Васильевич; Егоренков Семен Иванович; Карытин Алексей Николаевич; Гольденов Семен Васильевич; Десятов Алексей Владимирович; Нехорошев Иван Васильевич; Сильман Эмма Абрамовна; Кнорринг Николай Николаевич; Жиляев Уар Дмитриевич; Ширяев Федор Иванович; Омбелев Феодосий Григорьевич; Бобин Владимир Павлович; Дорогостайский Ромуальд Иванович; Егоров Александр Петрович; Краснов Алексей Яковлевич; Кулжинский Игорь Степанович; Плесский Николай Генадьевич; Волкова Екатерина Владимиров[на]; Колядов Константин Петрович; Кудреватова Мария Ксаверьевна; Пономарев Михаил Иванович; Усовский Борис Николаевич; Воронцов Кондрат Алексеевич; Кулжинский Петр Пантелеймонов; Янсон Александр Рафаилович; Шаповалов Владимир Владимирович; Фауссек Вячеслав Андреевич; Емельянов Иван Васильевич; Дабо Леопольд Ипполитович; Денисов Владимир Федорович; Крижевич Эмилий Константинович; Шевандин Иван Николаевич; Зеленский Константин Михайлович; Селихов Митрофан Иванович; Кутневич Дмитрий Андреевич; Потебня Андрей Александрович; Типцев Митрофан Васильевич; Шведов Никон Михайлович; Попов Николай Федорович; Попов Сергей Платонович; Шеффер Александр Львович; Америков Леонид Александрович; Березницкий Анатолий Евгеньевич; Плотичер Иосиф Шлиомович; Раевский Сергей Александрович; Пятницкий Порфирий Петрович; Иванов Федор Никифорович; Мелик-Бабханов Георгийц Иосифович; Краузе Виктор Юльевич; Базилевский Андрей Павлович; Гуревич Григорий Ильич; Купчинский Георгий Гаврилович; Фавр Владимир Георгиевич; Фурсенко Владимир Васильевич; Якушевич Сергей Гаврилович; Данилевский Василий Яковлевич; Козлов Сергей Александрович; Гиршман Леонид Леопольдович; Николаев Иван Никифорович; Данилевич Ефим Георгиевич; Тулубьев Виктор Николаевич; Антипов Николай Александрович; Бунин Василий Иванович; Ващинин Евгений Александров[ич]; Дыбский Владимир Андреевич; Никольский Николай Порфирьевич; Телетов Иван Сергеевич; Гаврилко Андрей Саввич; Демкова Екатерина Александровна; Затварницкий Владимир Александрович; Мозылев Иван Григорьевич; Тепцова Вера Львовна; Гаузнер Михаил Осипович; Жидков Евгений Яковлевич; Гарин Виктор Дмитриевич; Величко Виктор Валерьянович; Петров Борис Федорович; Скородумов Сергей Егорович; Соболева Рима Михайловна; Склевицкий Сергей Иванович; Девдариан Сеит Сардионович; Рубинштейн Яков Львович; Лазько Михаил Николаевич; Гуревич Борис Наумович; Массарский Мендель Цоденов; Штерин Максим Давидович; Островский Александр Александрович; Светлов Иван Иванович; Чередниченко Михаил Иванович; Черепов К[у]зьма Иванович; Карнаухов Михаил Петрович; Махов Иван Федорович; Поддубный Алексей Акакьевич; Марков Василий Иванович; Бондаренко Емельян Степанович; Зелинский Андрон Авирстович; Левин Абрам Григорьевич; Родзевич Вацлав Адамович; Кузьменко Константин Михайлович; Терехов Алексей Иванович; Прозоровская Ольга Ивановна; Богданов Иван Дмитриевич; Гейманович Александр Иосифович; Рапп Виктор Иванович; Ткаченко Роман Федорович; Брук Саул Львович; Шелига Ян Янович; Тимофеев Тимофей Ефимович; Биценко Федор Петрович; Поляков Иосиф Аронович; Савч. Підписи: Без підпису.
Печатки: Ком[итет] по делам печати Харьковск[ого] губ[ернского] общ[ественного] ком[итета] 1 июл[я] [1]917 Вх. № 18; Центр. архив.
Дефекти: Листівка деф.
| 6. |
| Кл 0526 СПИСОК КАНДИДАТОВ В ГОРОДСКУЮ ДУМУ №19 ПАРТИИ СОЦИАЛИСТОВ-РЕВОЛЮЦИОНЕРОВ, КРЕСТЬЯНСКОГО СОЮЗА, ОБЪЕДИНЕННОЙ ЕВРЕЙСКОЙ СОЦИАЛИСТИЧЕСКОЙ РАБОЧЕЙ ПАРТИИ ПОЛЬСКОГО СОЦИАЛИСТИЧЕСКОГО РАБОЧЕГО СОЮЗА [Листівка] : "1. Михайлов Адриан ...". – [Одеса], датовано за змістом [1917, серп., 10]. – 1 арк. в 5 стп.; 49 х 26,5 см. Анотація: Список кандидатів до міської думи від Партії соціалістів-революціонерів, Селянського союзу, Об'єднаної єврейської соціалістичної робітничої партії та Польського соціалістичного робітничого союзу. Ключові слова: список кандидатів -- міська дума.
Партії: Партия Социалистов-Революционеров; Крестьянский Союз; Объединенная Еврейская Социалистическая Рабочая Партия; Польский Социалистический Рабочий Союз.
Особи, згадані в тексті : Михайлов Адриан Федорович; Лордкипанидзе Иван Нестерович; Шумилов Павел Иванович; Балдин Емельян Меркурьевич; Фридман Борис Юльевич; Цыверев Николай Георгиевич; Безверхний Иван Трифонович; Табаченко Илья Иванович; Левковский Илья Абрамович; Пташицкий Мечислав Иванович; Лебедев Захарий Викторович; Ефимов Дмитрий Иванович; Тройчук Яков Анисимович; Пушков Трофим Кузьмич; Прокофьев Владимр Денисович; Бурксер Евгений Самойлович; Филипов Илья Елизарович; Фесенко Андрей Леонтьевич; Наркевич Людвик Осипович; Шифрин Соломон Самуилоович; Коваль Максим Францевич; Гольд Григорий Львович; Лубович Владимир Борисович; Слоним Владимир Львович; Андрушенко Павел Тимофеевич; Еилинкис Александр Маркович; Письменко Яков Иванович; Макарчук Макарий Ильич; Мышкин Мовша Шименов; Захаржевский Эдмунд Наполеонович; Берлин Исаак Моисеевич; Гашков Николай Андреевич; Иваненко Дмитрий Кириллович; Вольфензон Евгений Яковлевич; Соловейчик Самсон Мойсеевич; Усоравович Серафим Павлович; Кркелич Видак Иевтович; Диордиев Федор Сидорович; Гофнер Вацлав Янович; Гильдин Хаим Мордкович; Шершевский Илья Веньяминович; Гладков Сергей Герасимович; Бернфельд Федор Самсонович; Еремеев Мирон Петрович; Чава Павел Иванович; Боголюбов Сергей Андреевич; Макаренко Савелий Иванович; Мисиков Михаил Аркадьевич; Бирман Мордух Мовшевич; Войтасевич Александр Янович; Кравчук Шаласов Никодим Иосифович; Незамов Илья Петрович; Голевский Владимир Николаевич; Самарин Андрейц Петрович; Коржецкий Андрей Михайлович; Душко Дарья Никифоровна; Трусов Петр Сидорович; Клейнер Мойсей Соломонович; Драб Леон Томашевич; Мальцев Арон Мордух Бенцион Нахманов; Китников Евгений Власьевич; Котвицкий Павел Викентьевич; Медведев Николай Фортунатович; Еремеев Александр Степанович; Прокудин Павел Михайлович; Борщов Сергей Александрович; Станкевич Григорий Митрофанович; Ренке Михаил Георгиевич; Шейхат Мишилим Шмуль Гершович; Зачинский Валерий Павлович; Селеменов Павел Яковлевич; Баранов Федор Яковлевич; Курач Михаил Тимофеевич; Неизвестный Александр Иванович; Палащин Михаил Меркурьевич; Виницкий Владимир Семенович; Сбиняненко Иван Кондратьевич; Судаченко Филипп Трифонович; Брацик Валерий Иванович; Курс Хана Лейбовна; Мерозовский Александр Петрович; Корнейчук Александр Игнатьевич; Мартынов Андрей Григорьевич; Голубов Матвей Иванович; Сидоров Михаил Васильевич; Васюк Тарас Матвеев[и]ч; Кищенко Михаил Иванович; Станкевич Ян Альбиносович; Либ-Герш Иосифович; Духновский Ян Францович; Котович Иосиф Михайлович; Виер Иван Яковлевич; Фалькнер Ева Натановна; Духновский Роберт Францович; Садей Василий Сергеевич; Твердохлебов Михаил Михайлович; Черкессов Василий Иванович; Бернштейн Шая-Лайзер Ицков; Гловачек Адам Францевич; Ложненко Андрей Иосифович; Паславский Павел Иванович; Руснак Георгий Матвеевич; Михейкин Семен Петрович; Грачев Иван Глебович; Зеленский Семен Митрофанович; Войтыка Антон Войцехович; Воскобойников Мойша Цуко Гершев; Закрочинский Адольф Адольфович; Цибоцкий Иосиф Феликсович; Быховский Михаил Августович; Фрадис Янкель Мошков; Злабопольский Марк Борисович; Шинлер Мериан Андреевич; Красинский Болислав Павлович; Пекарский Николай Константинович; Вурш Альфред Густавович; Шершень Владислав Викентьевич. Підписи: Без підпису.
Печатки: Ц. А. Р. № ... ; ЦАОР МВД УССР * Харьков * БИБЛИОТЕКА.
Особливості примірника: Рукописний напис "10 авг. 1917 г. Одесса". .
|
|
|