Бази даних


Наукова періодика України - результати пошуку


Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Повнотекстовий пошук
Список видань за алфавітом назв:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  W  
А  Б  В  Г  Ґ  Д  Е  Є  Ж  З  И  І  К  Л  М  Н  О  П  Р  С  Т  У  Ф  Х  Ц  Ч  Ш  Щ  Э  Ю  Я  

Авторський покажчик    Покажчик назв публікацій



Пошуковий запит: (<.>T=D-GAUSSIAN FIBONACCI, D-GAUSSIAN LUCAS POLYNOMIALS AND THEIR MATRIX REPRESENTATIONS<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Özkan E. 
d-Gaussian Fibonacci, d-Gaussian Lucas polynomials and their matrix representations [Електронний ресурс] / E. Özkan, M. Uysal // Український математичний журнал. - 2023. - Т. 75, № 4. - С. 491-510.
    Зміст випуску

Повний текст публікації буде доступним після 01.05.2025 р., через 357 днів

 
Відділ наукової організації електронних інформаційних ресурсів
Пам`ятка користувача

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського