Наукова періодика України Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини


Тімець О. 
Професіоналізм вчителя-географа в контексті його фахової підготовки / О. Тімець // Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету. - 2009. - Ч. 3. - С. 166-172. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpudpu_2009_3_25
Висвітлено питання розвитку професіоналізму вчителя географії в контексті його фахової підготовки. Акцентовано увагу на тому, що основним і кінцевим результатом професійної діяльності вчителя-географа є формування учня, його загальної культури, здібностей і життєвої компетентності. Надано тлумачення поняття "фахової підготовки" та встановлено, що для учителя географії воно становить собою процес навчання студентів у системі навчальних занять, навчально-польової і педагогічної практики, самостійної роботи, виконання завдань пошуково-дослідної роботи. Висвітлено погляди науковців і практиків на питання професійної компетентності та професійного розвитку вчителя.
  Повний текст PDF - 256.259 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Тімець О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Тімець О. Професіоналізм вчителя-географа в контексті його фахової підготовки / О. Тімець // Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету. - 2009. - Ч. 3. - С. 166-172. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpudpu_2009_3_25.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Тімець Оксана Володимирівна (педагогічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського