Наукова періодика України Педагогіка та психологія


Ткач А. В. 
Проблема вивчення і розповсюдження передового педагогічного досвіду на сторінках педагогічної преси у 70 роки ХХ ст. / А. В. Ткач // Педагогіка та психологія. - 2011. - Вип. 40(3). - С. 168-174. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpkhnpu_ped_2011_40%283%29__29
На основі узагальнення матеріалів періодичних педагогічних видань визначено і охарактеризовано проблеми, пов’язані з розумінням сутності передового педагогічного досвіду, шляхів і засобів його застосування в шкільній практиці.На основе обобщения материалов периодических педагогических изданий определены и охарактеризованы проблемы, связанные с пониманием сущности передового педагогического опыта, путей и способов его применения в школьной практике.
  Повний текст PDF - 120.438 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ткач А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ткач А. В. Проблема вивчення і розповсюдження передового педагогічного досвіду на сторінках педагогічної преси у 70 роки ХХ ст. / А. В. Ткач // Педагогіка та психологія. - 2011. - Вип. 40(3). - С. 168-174. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/znpkhnpu_ped_2011_40(3)__29.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ткач Андрій Вікторович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського