Наукова періодика України Здоров'я суспільства


Жердьова Н. М. 
Когнітивні розлади у пацієнтів похилого віку, хворих на цукровий діабет 2 типу / Н. М. Жердьова // Здоров'я суспільства. - 2017. - Т. 6, № 1-2. - С. 49-52. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/zdc_2017_6_1-2_12
Наведено дані дослідження з оцінки стану когнітивної функції (КФ) у пацієнтів молодого віку з цукровим діабетом 1-го типу та виявлення можливих факторів ризику. На стан КФ впливає наявність гіпоглікемій, діабетичної ретинопатії. Пацієнти, які одержують інсулінотерапію на основі аналогів людського інсуліну, мають вірогідно кращі показники КФ. Пацієнти, які одержують добову дозу інсуліну понад 60 ОД, мають вірогідно гірші показники КФ за даними нейропсихологічних тестів у порівнянні з групою, яка одержує добову дозу інсуліну менше 40 ОД. Це також може бути пов'язано з більшою кількістю пацієнтів, які відзначають явища гіпоглікемії.
  Повний текст PDF - 573.664 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Жердьова Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Жердьова Н. М. Когнітивні розлади у пацієнтів похилого віку, хворих на цукровий діабет 2 типу / Н. М. Жердьова // Здоров'я суспільства. - 2017. - Т. 6, № 1-2. - С. 49-52. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/zdc_2017_6_1-2_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Жердьова Надія Миколаївна (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського