Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Забокрицький І. І. 
Поділ влади як елемент сучасного конституціоналізму: український та зарубіжний досвід у контексті моделей організації влади / І. І. Забокрицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія : Юридичні науки. - 2016. - № 837. - С. 122-130. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnulpurn_2016_837_21
Розглянуто основні проблеми поділу влади як елемента сучасного конституціоналізму. Досліджено український і зарубіжний досвід вибору моделей організації влади та чинники, що впливають на нього. Проаналізовано питання поділу влади на прикладі таких держав, як Україна, США, ФРН, Великобританія.
  Повний текст PDF - 191.955 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Забокрицький І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Забокрицький І. І. Поділ влади як елемент сучасного конституціоналізму: український та зарубіжний досвід у контексті моделей організації влади / І. І. Забокрицький // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія : Юридичні науки. - 2016. - № 837. - С. 122-130. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnulpurn_2016_837_21.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Забокрицький Ігор Ігорович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського