Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Ряшко О. В. 
Насильство як політико-правова програма у теоретичних концепціях марксизму та його соціальні наслідки / О. В. Ряшко, В. І. Ряшко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Юридичні науки. - 2014. - № 810. - С. 147-152. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnulpurn_2014_810_26
Проаналізовано проблему насильства в теоретичних концепціях К. Маркса і Ф. Енгельса, як політико-правову програму диктатури пролетаріату, роль армії та поліції в буржуазному і соціалістичному суспільстві, реалізацію марксистських ідей диктатури пролетаріату в СРСР та їх соціальні наслідки.
  Повний текст PDF - 153.825 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ряшко О.
 • Ряшко В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ряшко О. В. Насильство як політико-правова програма у теоретичних концепціях марксизму та його соціальні наслідки / О. В. Ряшко, В. І. Ряшко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Юридичні науки. - 2014. - № 810. - С. 147-152. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnulpurn_2014_810_26.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Ряшко Олена Василівна (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського