Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Кіца М. 
Роль соціальних мереж у сучасній журналістиці / М. Кіца // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія : Журналістські науки. - 2018. - № 896. - С. 98-105. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnulpjn_2018_896_16
Соціальні мережі - явище доволі нове в українському медіа просторі. Спочатку їх використовували здебільшого для пошуку та спілкування з друзями, обміну фотографіями та розважальним контентом. Нині соціальні мережі стали не лише майданчиком для спілкування з друзями і знайомими, але й потужним і невичерпним джерелом інформації. Тому кожен пост у новинній стрічці часто слугує добрим інформприводом, який переростає у важливу суспільно-політичну або ж просто побутову тему. Як свідчать результати нашого дослідження, сучасні українські журналісти широко використовують соціальні мережі для комунікації як з посадовими особами, так і з реципієнтами, проте на платформах популярних соціальних медій існують і такі можливості, які залишились поза увагою журналістів.
  Повний текст PDF - 182.319 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кіца М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кіца М. Роль соціальних мереж у сучасній журналістиці / М. Кіца // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія : Журналістські науки. - 2018. - № 896. - С. 98-105. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnulpjn_2018_896_16.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кіца Мар'яна Олегівна (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського