Наукова періодика України Вісник Національної академії наук України


Боряк Г. В. 
Діяльність Комісії для вироблення законопроекту про заснування УАН та її роль у створенні Академії (стенограма наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 14 листопада 2018 р.) / Г. В. Боряк // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 1. - С. 55-63. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnanu_2019_1_8
Розглянуто історію створення та науково-організаційній роботі Комісії для вироблення законопроекту про заснування Української академії наук, діяльність якої мала надзвичайно важливе значення для окреслення концепції і правових засад УАН, її організаційної структури, становлення Академії як провідного наукового центру держави.
  Повний текст PDF - 454.801 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Боряк Г.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Боряк Г. В. Діяльність Комісії для вироблення законопроекту про заснування УАН та її роль у створенні Академії (стенограма наукової доповіді на засіданні Президії НАН України 14 листопада 2018 р.) / Г. В. Боряк // Вісник Національної академії наук України. - 2019. - № 1. - С. 55-63. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnanu_2019_1_8.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Боряк Геннадій Володимирович (1956–) (історичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського