Наукова періодика України Вісник Національної академії наук України


Трегобчук В. 
Концепція сталого розвитку для України / В. Трегобчук // Вісник Національної академії наук України. - 2002. - № 2. - С. 31-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnanu_2002_2_7
Конференція ООН з питань навколишнього середовища і розвитку, яка відбулася 1992 р. в Ріо-де-Жанейро й одностайно ухвалила так звану "Декларацію Ріо", визнала концепцію сталого розвитку домінантною ідеологією функціонування земної цивілізації у ХХI ст. Відтоді минуло майже 10 років. Однак, в Україні так і не завершено підготовку надзвичайно важливого документа - Національної стратегії сталого розвитку, хоча вітчизняні вчені, насамперед, з Національної академії наук, фундаментально дослідили широке коло теоретичних, концептуальних, методологічних і практичних аспектів сталого розвитку та формування екологобезпечної економіки. Проаналізовано ресурсо-екологічні та природоохоронні проблеми у контексті сталого розвитку. Ці проблеми розглянуто в плані розкриття передумов і формулювання першочергових завдань щодо реалізації в Україні моделі сталого розвитку на різних ієрархічних рівнях управління.
  Повний текст PDF - 215.714 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Трегобчук В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Трегобчук В. Концепція сталого розвитку для України / В. Трегобчук // Вісник Національної академії наук України. - 2002. - № 2. - С. 31-40. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vnanu_2002_2_7.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського