Наукова періодика України Вісник Книжкової палати


Малик Г. 
Професійні стандарти і компетентнісні профілі з документознавства та інформаційної діяльності: досвід західних країн / Г. Малик // Вісник Книжкової палати. - 2010. - № 9. - С. 47-52. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vkp_2010_9_19
Проаналізовано проблему розробки національного професійного стандарту з документознавства та інформаційної діяльності й удосконалення галузевого стандарту вищої освіти з однойменного напряму підготовки фахівців. Висвітлено вимоги професійних асоціацій США, Канади та Європи до інформаційних фахівців, зокрема документознавців, у контексті компетентнісного підходу до їх професійної діяльності та підготовки. Подано узагальнений перелік компетенцій західного менеджера документально-інформаційної діяльності.
  Повний текст PDF - 178.838 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Малик Г.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Малик Г. Професійні стандарти і компетентнісні профілі з документознавства та інформаційної діяльності: досвід західних країн / Г. Малик // Вісник Книжкової палати. - 2010. - № 9. - С. 47-52. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vkp_2010_9_19.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського