Наукова періодика України Вісник Книжкової палати


Афанасьєва З. 
Комерційна освіта в Російській імперії та історія заснування Київського комерційного інституту / З. Афанасьєва // Вісник Книжкової палати. - 2010. - № 7. - С. 30-35. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vkp_2010_7_9
Висвітлено проблему комерційної освіти в Російській імперії, структуру навчальних закладів та особливості їх підпорядкування. Розглянуто питання історії заснування першого приватного ВНЗ - Київського комерційного інституту та визначено роль його директора - професора М. В. Довнар-Запольського - визначного організатора ВНЗ, у складі якого - фундаментальна бібліотека з розгалуженою системою спеціалізованих бібліотек у відділеннях інституту, бібліотека підручників, семінар фінансових та економічних наук, музей товарознавства з лабораторіями та фаховими кабінетами і бібліотеками.
  Повний текст PDF - 155.681 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Афанасьєва З.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Афанасьєва З. Комерційна освіта в Російській імперії та історія заснування Київського комерційного інституту / З. Афанасьєва // Вісник Книжкової палати. - 2010. - № 7. - С. 30-35. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/vkp_2010_7_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Афанасьєва Зоя Борисівна (1964–) (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського