Наукова періодика України Статистика України


Саріогло В. Г. 
"Великі дані" як джерело інформації та інструментарій для офіційної статистики: потенціал, проблеми, перспективи / В. Г. Саріогло // Статистика України. - 2016. - № 4. - С. 12-19. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/su_2016_4_5
Розглянуто питання, пов'язані з потенційною можливістю використання в офіційній (державній) статистиці так званих "великих даних". Висвітлено їх переваги, серед яких своєчасність, широке охоплення певних частин цільових сукупностей, скорочення витрат на їх одержання. Окреслено проблеми, які необхідно вирішувати при використанні "великих даних". Наведено аргументи щодо наявності у прикладній та в офіційній статистиці прототипів інструментів, які за належного їх розвитку та адаптації дадуть можливість розв'язати основні з указаних проблем.
  Повний текст PDF - 439.081 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Саріогло В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Саріогло В. Г. "Великі дані" як джерело інформації та інструментарій для офіційної статистики: потенціал, проблеми, перспективи / В. Г. Саріогло // Статистика України. - 2016. - № 4. - С. 12-19. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/su_2016_4_5.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Саріогло Володимир Георгійович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського