Наукова періодика України Статистика України


Журавльов О. В. 
Статистичне моделювання трансформації національної економіки в умовах глобалізації: інституційний підхід / О. В. Журавльов // Статистика України. - 2016. - № 3. - С. 11-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/su_2016_3_4
Розглянуто актуальну проблему оцінки трансформації національної економіки крізь призму інституційного середовища. Доведено, що сучасний стан оцінки впливу інституційного середовища на економічну систему є динамічним. Запропоновано теоретичну модель для визначення індексу економічного зростання, що включає як чинники індекс економічних свобод та кількість рейсів авіаційного транспорту. За результатами економетричного моделювання виявлено від'ємний статистичний вплив індексу економічної свободи для Гонконгу та Сінгапуру, що пояснюється відокремленістю цих регіонів від Китаю та їх особливим статусом.
  Повний текст PDF - 166.833 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Журавльов О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Журавльов О. В. Статистичне моделювання трансформації національної економіки в умовах глобалізації: інституційний підхід / О. В. Журавльов // Статистика України. - 2016. - № 3. - С. 11-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/su_2016_3_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Журавльов Олексій Володимирович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського