Наукова періодика України Сучасна стоматологія


Ковач I. В. 
Особливості лікування звуження верхньої щелепи у трансверзальній площині в дітей після уранопластики при ранньому змінному прикусі / I. В. Ковач, В. М. Халецька // Современная стоматология. - 2015. - № 2. - С. 114-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ss_2015_2_26
Проблема лікування та реабілітації хворих з уродженою патологією ЧЛО є найбільш актуальною в науковой та практичном стоматології. Значна роль у цьому процесі відводиться покращенню якості ортодонтичного лікування. Представлені результати порівняльного вивчення ефективності застосування знімних апаратів для розширення верхньої щелепи різних конструкцій. Проводилися клінічні дослідження та лікування 24-х пацієнтів віком 7 - 9 років. Хворі були розділені на дві групи: в I основній групі лікування здійснювалося за допомогою розробленого апарата (10 дітей), у II групі порівняння лікування проводилося за допомогою знімного пластинкового апарату з ортодонтичним гвинтом для швидкого розширення (14 дітей). Про ефективність лікування судили по клінічній картині і даними методів дослідження - рентгенологічне дослідження (ТРГ в прямій проекції), біометричні. Проведене лікування розробленим апаратом забезпечує послідовне автономнеє контрольоване розширення щелепи і переміщення окремих сегментів і зубів. Такий процес розширення надає перевагу в явному скороченню термінів лікування, а також тривалий стабільний результат.
  Повний текст PDF - 131.303 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Ковач I.
 • Халецька В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Ковач I. В. Особливості лікування звуження верхньої щелепи у трансверзальній площині в дітей після уранопластики при ранньому змінному прикусі / I. В. Ковач, В. М. Халецька // Современная стоматология. - 2015. - № 2. - С. 114-117. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ss_2015_2_26.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Халецька Вікторія Миколаївна (медичні науки)
 • Халецька Вікторїя Миколаївна (1972–) (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського