Наукова періодика України Соціальна педагогіка: теорія та практика


Краснова Н. П. 
Методика соціально-педагогічного консультування батьків з вирішення проблем дітей різного шкільного віку / Н. П. Краснова // Соціальна педагогіка: теорія та практика. - 2013. - № 3. - С. 20-31. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/spttp_2013_3_5
Наведено методику соціально-педагогічного консультування батьків з розв'язання проблем дітей молодших школярів, до яких належать: турбота про погане навчання дитини, яка почала вчитися в першому класі; погані взаємини дитини з іншими дітьми та складні відносини між дитиною та вчителем. Наведено рекомендації в розв'язанні цих проблем. Охарактеризовано підлітковий вік (психолого-педагогічні особливості), показано способи розв'язання підліткового вікового міжособистісного конфлікту з батьками, зухвалої поведінки підлітка, який порушує норми і правила поведінки, прийняті серед дорослих; скритність підлітків та ізольованість від дорослих; розходження уявлень підлітків і дорослих про те, чим насамперед слід займатися в житті. Визначено особливості консультування батьків юнаків і дівчат, котрі пов'язані, по-перше, з конфліктом через те, що діти, на думку батьків, займаються не тим, чим їм варто займатися перед закінченням школи, по-друге, дружбою з однолітками, які не влаштовують батьків, по-третє, вибором дітьми майбутньої професії, що зовсім влаштовує батьків, по-четверте, у розлученій родині виникають конфлікти через появу в сім'ї іншої людини (вітчима, мачухи), по-п'яте, це конфлікт між дітьми від різних батьків, які змушені жити разом в одній родині, де не встановлені нормальні відносини.
  Повний текст PDF - 234.333 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Краснова Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Краснова Н. П. Методика соціально-педагогічного консультування батьків з вирішення проблем дітей різного шкільного віку / Н. П. Краснова // Соціальна педагогіка: теорія та практика. - 2013. - № 3. - С. 20-31. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/spttp_2013_3_5.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського