Наукова періодика України Стратегічні пріоритети


Віднянський С. В. 
Актуалізація "русинського питання" в Закарпатті та за його межами в контексті анексії Криму і війни на сході України / С. В. Віднянський // Стратегічні пріоритети. Серія : Політика. - 2017. - № 1. - С. 8-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sppol_2017_1_4
Розглянуто зовнішні та внутрішні чинники виникнення на початку 90-х років ХХ ст. т. зв. русинського питання на Закарпатті, сутнісна характеристика новітнього русинства, його еволюція, конкретні прояви й виклики сьогодення. Наголошено, що "русинське питання" в сучасній Україні актуалізувалося і використовується для досягнення певних політичних цілей як внутрішніми, так і зовнішніми силами, що становить загрозу суверенітету та територіальній цілісності України, особливо в контексті анексії Росією АРК і війни на сході країни.
  Повний текст PDF - 357.829 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Віднянський С.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Віднянський С. В. Актуалізація "русинського питання" в Закарпатті та за його межами в контексті анексії Криму і війни на сході України / С. В. Віднянський // Стратегічні пріоритети. Серія : Політика. - 2017. - № 1. - С. 8-17. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sppol_2017_1_4.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського