Наукова періодика України Стратегічні пріоритети


Лозовий В. С. 
Основні тенденції історичної політики Польщі: виклики для України / В. С. Лозовий // Стратегічні пріоритети. - 2017. - № 4. - С. 147-154. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/spa_2017_4_18
З'ясовано ситуацію, яка склалася в українсько-польських відносинах навколо проблеми конфліктних інтерпретацій історії. Проаналізовано витоки та мету історичної політики Польщі. Наголошено на особливій ролі у сучасних українсько-польських відносинах комплексу історичних питань (проблема УПА та Волинської трагедії), які є надзвичайно чутливими для суспільства та правоконсервативної влади Польщі. Зазначено виклики національним інтересами України, пов'язані з реалізацією окремих аспектів польської історичної політики. На основі європейського досвіду пропонуються заходи щодо налагодження діалогу для примирення між народами та державами.
  Повний текст PDF - 836.078 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лозовий В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лозовий В. С. Основні тенденції історичної політики Польщі: виклики для України / В. С. Лозовий // Стратегічні пріоритети. - 2017. - № 4. - С. 147-154. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/spa_2017_4_18.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського