Наукова періодика України Системи обробки інформації


Luppo O. 
Implementation of the pilot common project into ukrainian airspace / O. Luppo, O. Alexeiev, M. Boqudenko, T. Kolesnyk // Системи обробки інформації. - 2017. - Вип. 3. - С. 121-126. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/soi_2017_3_26
Мета роботи - розвиток і вдосконалення системи організації повітряного руху повинні бути безперервними. Вона повинна відповідати вимогам у сфері авіаційних перевезень. Мета статті - розгляд пілотного спільного проекту, можливість його реалізації в українському повітряному просторі та поради щодо його реалізації. Важливо визначити часові рамки реалізації функціональних можливостей пілотного спільного проекту в повітряному просторі України. На основі проаналізованих даних із The World Bank of Data, статистики FlightRadar24.com, визначено середню кількість повітряного руху, що перетинає Європу і Україну щорічно. З огляду на одержані результати, зроблено оцінку про необхідність реалізації пілотного спільного проекту в повітряному просторі України. У зв'язку зі зміною політичної ситуації на території України, використання маршрутів польотів над східною частиною України та над Кримським півостровом було припинено і потоки повітряного руху були розподілені в обхід України. Зроблено висновок, що в даний час тільки три з шести функціональних можливостей організації повітряного руху будуть цінним удосконаленням українського повітряного простору. Запропоновано запровадити в Україні Initial Trajectory Information Sharing та Initial System Wide Information Management до 2025 р., а Airport Integration and Throughput запропоновано бути встановленою до 2024 р. "Висока стіна", що розтяглася від північно-східної частини до південної частини України, створила перешкоду для транзитного повітряного руху, а також зменшила кількість щоденних рейсів через повітряний простір України. Це викликало величезну втрату зборів за аеронавігаційне обслуговування і, як наслідок, відсутність фінансування авіаційної транспортної системи в Україні. У даний момент єдиною мотивацією продовжити вдосконалення української системи організації повітряного руху є необхідність відповідати рівню розвитку повітряного простору Європейського Союзу, щоб мати можливість забезпечити високу якість обслуговування.
  Повний текст PDF - 589.276 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Luppo O.
  • Alexeiev O.
  • Boqudenko M.
  • Kolesnyk T.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Luppo O. Implementation of the pilot common project into ukrainian airspace / O. Luppo, O. Alexeiev, M. Boqudenko, T. Kolesnyk // Системи обробки інформації. - 2017. - Вип. 3. - С. 121-126. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/soi_2017_3_26.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Алєксєєв Олег Миколайович (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського