Наукова періодика України Слов'янський збірник


Карпенко М. Ю. 
Функції сайтонімів / М. Ю. Карпенко // Слов'янський збірник. - 2014. - Вип. 18. - С. 347-352. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/slzb_2014_18_42
У порівнянні з іншими розрядами онімів, сайтоніми є досить обмеженими у своїх функціях. Це відбувається в першу чергу через те, що в них є регламентована структура, а їх графічна репрезентація не може мати якесь особливе форматування або супровід, вони пишуться лише латинськими літерами та ін. Сайтоніми повинні задовольняти наступному ряду параметрів: бути унікальними, бо в системі доменних імен не можуть існувати два однакові ідентифікатори, що відповідає номінативній функції; бути легкими для запом'ятовування, оскільки більша вірогідність, що користувач повернеться. Зокрема це важливо для комерційно-орієнтованих сайтів, прибуток яких є прямо пропорційним кількості відвідувань, що відповідає інформаційно-рекламній функції; вони мають викликати у користувача певну психологичну реакцію, якої автор або колектив авторів бажають досягти за допомогою цього ідентифікатора. Це можна назвати сугестивною функцією, яка полягає в здатності оніма бути ефективним засобом впливу на свідомість адресата.
  Повний текст PDF - 1.073 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Карпенко М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Карпенко М. Ю. Функції сайтонімів / М. Ю. Карпенко // Слов'янський збірник. - 2014. - Вип. 18. - С. 347-352. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/slzb_2014_18_42.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Карпенко Максим Юрійович (1992–) (філологічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського