Наукова періодика України Сімейна медицина. Європейські практики


Мальцев Д. В. 
Протизапальні та імуномодулювальні властивості азитроміцину – ключ до нових горизонтів застосування в клінічній практиці / Д. В. Мальцев // Семейная медицина. - 2015. - № 1. - С. 40-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/simmed_2015_1_10
Проаналізовано результати досліджень з вивчення протизапальних та імуномодулювальних ефектів азитроміцину. Результати нещодавніх випробувань свідчать про здатність препарату пригнічувати синтез цитокінів з прозапальною активністю та активність ферменту циклооксигенази-1, задіяного в регуляції запалення. Виявлено здатність азитроміцину впливати на імунну систему, модулюючи активність природних кілерів і фагоцитів, чинячи інтерфероногенний вплив і захищаючи лімфоцити від впливу бактеріальних суперантигенів. У зв'язку з виявленими ефектами наразі проводять низку досліджень з вивчення ефективності препарату за деяких імунозапальних захворювань, таких, як бронхіальна астма і хронічна обструктивна хвороба легень. Попередні дослідження свідчать про доцільність призначення азитроміцину у разі грипу разом з прямими противірусними препаратами.
  Повний текст PDF - 405.184 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мальцев Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мальцев Д. В. Протизапальні та імуномодулювальні властивості азитроміцину – ключ до нових горизонтів застосування в клінічній практиці / Д. В. Мальцев // Семейная медицина. - 2015. - № 1. - С. 40-44. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/simmed_2015_1_10.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Мальцев Дмитро Валерійович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського