Наукова періодика України Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва


Лященко А. 
Концептуальні засади геоінформаційного моделювання зон обмежень та їх реєстрації у земельному та містобудівному кадастрах / А. Лященко, Ю. Кравченко, Д. Горковчук // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. - 2015. - Вип. 2. - С. 61-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sdgn_2015_2_17
Обгрунтовано принципи організації визначення геопросторових даних для реєстрації у кадастрових системах обмежень у використанні земель, сформульовано основні першочергові завдання, запропоновано концептуальну модель бази даних для реалізації геоінформаційної технології виробництва та реєстрації у системі ДЗК профільних наборів геопросторових даних зон обмежень.
  Повний текст PDF - 411.896 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Лященко А.
 • Кравченко Ю.
 • Горковчук Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Лященко А. Концептуальні засади геоінформаційного моделювання зон обмежень та їх реєстрації у земельному та містобудівному кадастрах / А. Лященко, Ю. Кравченко, Д. Горковчук // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. - 2015. - Вип. 2. - С. 61-68. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/sdgn_2015_2_17.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського