Наукова періодика України Радіоелектронні і комп’ютерні системи


Маєвський Д. А. 
Структурна динаміка програмних систем та прогнозування їх надійності при наявності вторинних дефектів / Д. А. Маєвський // Радіоелектронні і комп’ютерні системи. - 2010. - № 3. - С. 103–109. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/recs_2010_3_19
Розглянуто питання моделювання надійності програмних систем з урахуванням вторинних дефектів. Розкрито поняття інформаційної структури системи та інформаційної структури її предметної області. Введено поняття дефекту як різниці між цими двома структурами. Вказана різниця може виникнути як наслідок не тільки вади програмного коду системи, але й у разі зміни предметної області. Виправлення помилок розглянуто як динамічні процеси зміни інформаційної структури програмного забезпечення, що подібні до процесів переносу в термодинамічних системах. На підставі цього запропоновано напрямки подальших досліджень структурної динаміки програмних систем.
  Повний текст PDF - 350.997 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Маєвський Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Маєвський Д. А. Структурна динаміка програмних систем та прогнозування їх надійності при наявності вторинних дефектів / Д. А. Маєвський // Радіоелектронні і комп’ютерні системи. - 2010. - № 3. - С. 103–109. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/recs_2010_3_19.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Маєвський Дмитро Андрійович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського