Наукова періодика України Proceedings of the International Geometry Center


Waters T. 
Integrable geodesic flows on tubular sub-manifolds / T. Waters // Proceedings of the International Geometry Center. - 2017. - Vol. 10, № 3-4. - С. 17-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/pmgc_2017_10_3-4_6
  Повний текст PDF - 726.482 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Waters T.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Waters T. Integrable geodesic flows on tubular sub-manifolds / T. Waters // Proceedings of the International Geometry Center. - 2017. - Vol. 10, № 3-4. - С. 17-28. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/pmgc_2017_10_3-4_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського