Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Дуднік О. 
Бібліографічні джерела з історії Півдня і Сходу України / О. Дуднік, А. Колісниченко // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 44. - С. 544-561. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_44_44
Представлено та проаналізовано різні типи бібліографічних покажчиків, які є суттєвими джерелами для нових досліджень з історії Півдня та Сходу України. Особливу увагу приділено тематичним, краєзнавчим, персональним і багатогалузевим покажчикам, що включають літературу, яка охоплює період з XVI ст. до наших днів. Виокремлено тематичні покажчики, в яких представлена література та джерела про українську національну революцію 1917–1920 рр., голодомори 1921–1923, 1932–1933, 1946–1947 рр., репресії, а також події Другої світової війни в південних і східних регіонах України. Проаналізовано структуру, види документів і змістове наповнення.
  Повний текст PDF - 1.983 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дуднік О.
 • Колісниченко А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дуднік О. Бібліографічні джерела з історії Півдня і Сходу України / О. Дуднік, А. Колісниченко // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 44. - С. 544-561. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_44_44.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Дуднік Олександр Якович (1970–) (історичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського