Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Полтавець С. 
"Козацький дискурс" як складова інформаційної війни / С. Полтавець // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 43. - С. 165-179. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_43_13
Розглянуто дискурс із козацької проблематики в контексті інформаційного протистояння України та Росії в сучасній політичній історії. Козацький дискурс висвітлено з точки зору його ідеологічних, політичних та соціальних складових у ході інформаційної війни. Проаналізовано наявні факти інформаційної агресії (де-факто війни), яка бере свій початок з часів царської Росії, тривала в СРСР, а нині продовжує здійснюватися РФ. Підтверджено, що укорінена традиція «імперського» сприйняття навколишнього світу продовжує панувати у свідомості політичних еліт сучасної Росії, нав’язується у вигляді міфологем та політичних стереотипів громадськості і як наслі док визначальним чином впливає на геополітичну стратегію РФ, а отже – і на її інформаційне забезпечення та супровід.
  Повний текст PDF - 290.78 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Полтавець С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Полтавець С. "Козацький дискурс" як складова інформаційної війни / С. Полтавець // Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського. - 2016. - Вип. 43. - С. 165-179. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2016_43_13.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського