Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Полтавець С. 
Проблема розширення доступу до наукової інформації в сучасному "козацькому" дискурсі / С. Полтавець // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2015. - Вип. 41. - С. 416-424. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2015_41_32
Розглянуто можливі шляхи розширення відкритого доступу фахівців та інших зацікавлених осіб до першоджерел та іншої наукової інформації в будь-яких форматах: друкованої книги, її відсканованої або електронної версії, репринтного видання. Вказано на гостру необхідність створення в першу чергу архівами та бібліотеками електронних копій видань, доступ до яких у дослідників обмежений. Зазначено, що роль наукової інформації зростає, якщо її доступність буде її головною складовою. Акцентовано увагу на перевагах соціальної комунікації в межах сучасного "козацького" дискурсу.
  Повний текст PDF - 194.854 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Полтавець С.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Полтавець С. Проблема розширення доступу до наукової інформації в сучасному "козацькому" дискурсі / С. Полтавець // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2015. - Вип. 41. - С. 416-424. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2015_41_32.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського