Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Андрусенко Г. 
Конволюти митрополита Євгенія (Болховітінова) з бібліотеки Києво-Софіївського собору в колекції видань М. І. Новікова у фондах НБУВ / Г. Андрусенко // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2014. - Вип. 40. - С. 261-272. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2014_40_23
Висвітлено процес надходження до відділу стародруків та рідкісних видань конволютів митрополита Євгенія (Болховітінова), спроби їх наукового опису. Охарактеризовано окремо кожен з п'яти конволютів. Наведено відомості про рідкісні та цінні алігати, що зберігаються лише в окремих бібліотеках.
  Повний текст PDF - 1.171 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Андрусенко Г.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Андрусенко Г. Конволюти митрополита Євгенія (Болховітінова) з бібліотеки Києво-Софіївського собору в колекції видань М. І. Новікова у фондах НБУВ / Г. Андрусенко // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2014. - Вип. 40. - С. 261-272. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2014_40_23.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Андрусенко Ганна Сергіївна (1986–) (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського