Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Костиря Б. 
Проблеми систематизації літератури з філології в умовах демократизації суспільства / Б. Костиря // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 37. - С. 31-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_37_5
Висвітлено сучасний стан та завдання систематизації літератури з філології у зв'язку з демократичними процесами українського суспільства останніх двох десятиліть. Зазначено, що значні зміни у гуманітарній сфері України, зокрема у літературі та філологічних науках, зумовили прогресивні та деструктивні явища. Розглянуто характер змін та їх відображення у таблицях ББК.
  Повний текст PDF - 660.534 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Костиря Б.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Костиря Б. Проблеми систематизації літератури з філології в умовах демократизації суспільства / Б. Костиря // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 37. - С. 31-39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_37_5.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського