Наукова періодика України Наукові праці Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського


Орєшина Н. 
Систематизація в контексті організації та ведення спеціалізованих каталогів: історико-технологічний аспект / Н. Орєшина // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 35. - С. 445-454. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_35_45
На прикладі каталогів структурних підрозділів НБУВ проаналізовано та визначено їх місце в системі організації знань бібліотеки в систематизаційному аспекті. Досліджено роль систематичних каталогів в сучасній інформаційно-пошуковій системі бібліотек. Визначено, що систематичний каталог не втрачає свого наукового значення і сьогодні, за умов автоматизації традиційних бібліотечних процесів, у контексті створення інноваційних бібліотечно-пошукових систем.
  Повний текст PDF - 271.405 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Орєшина Н.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Орєшина Н. Систематизація в контексті організації та ведення спеціалізованих каталогів: історико-технологічний аспект / Н. Орєшина // Наукові праці Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. - 2013. - Вип. 35. - С. 445-454. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/npnbuimviv_2013_35_45.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського