Наукова періодика України Молодий вчений


Нестеренко О. С. 
Тенденції та перспективи розвитку виноробної галузі в Україні / О. С. Нестеренко // Молодий вчений. - 2015. - № 2(2). - С. 192-196. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/molv_2015_2%282%29__48
Проаналізовано розвиток виноробної галузі в цілому по Україні та в Одеській області. Зроблено висновки щодо зменшення кількості насаджень виноградної лози та зменшення обсягів валового збору винограду. Проаналізовано структуру виробництва алкогольної продукції та визначено, що найбільша питома вага належить виробництву пива та горілки. Розглянуто динаміку виробництва винограду по районам Одеської області. Наведено динаміку переробки виноматеріалів по областям та визначено, що найбільша питома вага у переробці виноматеріалів належить Одеській області, що удвічі перевищує аналогічний показник в АРК. Встановлено, що на розвиток виноградної галузі впливають ряд факторів, а саме: ціна ліцензії, акцизний збір, низька конкурентоспроможність вина та нерозвиненість внутрішнього ринку. Наведено дані щодо виробництва та споживання вина в Україні.
  Повний текст PDF - 372.214 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Нестеренко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Нестеренко О. С. Тенденції та перспективи розвитку виноробної галузі в Україні / О. С. Нестеренко // Молодий вчений. - 2015. - № 2(2). - С. 192-196. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/molv_2015_2(2)__48.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Зінов'єва Олена Сергіївна (1973–) (архітектура)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського