Наукова періодика України Математичне моделювання в економіці


Стефанишин Д. В. 
До питання порівняльного аналізу водноенергетичних характеристик малих і великих гідроелектростанцій України у складі гідровузлів з водосховищами / Д. В. Стефанишин, Ю. С. Власюк // Математичне моделювання в економіці. - 2018. - № 2. - С. 71-83. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/mmve_2018_2_8
Наведено результати порівняльного аналізу водноенергетичних характеристик малих і великих гідроелектростанцій України, розміщених у складі гідровузлів з водосховищами. Як розрахункові характеристики під час аналізу розглянуто: встановлену потужність гідроелектростанцій і виробіток електроенергії на них, площа водосховищ і розрахунковий напір, та різні співвідношення між ними. Серед об'єктів представлено 10 великих і 40 малих гідроелектростанцій. Проаналізовано залежності абсолютних і питомих значень площ водосховищ та розрахункових напорів від встановленої потужності й очікуваного виробітку електроенергії на гідроелектростанціях в контексті їх можливого впливу на довкілля.
  Повний текст PDF - 441.031 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Стефанишин Д.
 • Власюк Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Стефанишин Д. В. До питання порівняльного аналізу водноенергетичних характеристик малих і великих гідроелектростанцій України у складі гідровузлів з водосховищами / Д. В. Стефанишин, Ю. С. Власюк // Математичне моделювання в економіці. - 2018. - № 2. - С. 71-83. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/mmve_2018_2_8.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського