Наукова періодика України Лінгвістичні студії


Гнатюк Л. Я. 
Комунікативно-прагматична типологія іронії-ефекту зі стратегічною амбівалентністю в англійській і українській мовних традиціях / Л. Я. Гнатюк // Лінгвістичні студії. - 2016. - Вип. 32. - С. 51-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/lingst_2016_32_12
Досліджено стратегічну амбівалентність як одну з ключових прагматичних категорій на шляху до розуміння складності поняття наміру мовця у процесі спілкування. Проаналізовано різні типи стратегічної амбівалентності в іронічних висловленнях на фактичному матеріалі різноструктурних мов. Виявлено специфіку типів стратегічної амбівалентності. Оцінено вплив стратегії натяку з визначенням статусу в ній амбівалентності. Проаналізовано механізми оптимизації міжперсональної взаємодії на фактичному матеріалі англійської та української мов.
  Повний текст PDF - 257.401 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Гнатюк Л.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Гнатюк Л. Я. Комунікативно-прагматична типологія іронії-ефекту зі стратегічною амбівалентністю в англійській і українській мовних традиціях / Л. Я. Гнатюк // Лінгвістичні студії. - 2016. - Вип. 32. - С. 51-58. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/lingst_2016_32_12.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського