Наукова періодика України Клінічна онкологія


Ярема Р. Р. 
Рак шлунка з високим ризиком інтраперитонеального прогресування: фактори ризику та результати хірургічного лікування / Р. Р. Ярема, М. Т. Фецич // Клиническая онкология. - 2012. - № 1. - С. 33-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/klinonk_2012_1_7
Проаналізовано віддалені результати хірургічного лікування 57 хворих на рак шлунка з інвазією серозної оболонки. Встановлено несприятливий прогноз для пацієнтів даної категорії - медіана загальної та безрецидивної тривалості життя становлять 19 та 15 міс відповідно. Встановлено, що найчастішим шляхом метахронного метастазування "серозоінвазивного" раку шлунка є імплантаційна дисемінація, котру діагностовано у 47,4 хворих та у 81,8 % хворих з прогресуванням захворювання. Локалізація пухлини, тип росту пухлини за Borrmann, гістологічна форма пухлини та площа ураження серозної оболонки шлунка пухлиною визначені як достовірні предиктивні фактори метахронного карциноматозу очеревини у хворих на "серозоінвазивний" рак шлунка.
  Повний текст PDF - 460.183 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ярема Р.
  • Фецич М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ярема Р. Р. Рак шлунка з високим ризиком інтраперитонеального прогресування: фактори ризику та результати хірургічного лікування / Р. Р. Ярема, М. Т. Фецич // Клиническая онкология. - 2012. - № 1. - С. 33-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/klinonk_2012_1_7.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Ярема Роман Романович (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського