Наукова періодика України Клінічна анатомія та оперативна хірургія


Полянський І. Ю. 
Топографоанатомічні особливості лікувальної тактики за різними формами гострого перитоніту залежно від генетично детермінованих порушень імунологічної реактивності / І. Ю. Полянський, П. В Мороз // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 2. - С. 36-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_2_11
Результати проведених досліджень надають змогу стверджувати, що поліморфізм гена IL1 beta (-511C/T) суттєво впливає на перебіг гострого перитоніту. Визначення генетичної детермінованості активності IL1 beta у разі гострого перитоніту надасть змогу прогнозувати характер його перебігу, розробляти нові алгоритми лікування таких хворих з врахуванням топографоанотомічних особливостей розлогих ділянок, упередження їх поширення з використанням як місцевих засобів впливу, так і комплексної медикаментозної терапії.
  Повний текст PDF - 458.354 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Полянський І.
 • Мороз П.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Полянський І. Ю. Топографоанатомічні особливості лікувальної тактики за різними формами гострого перитоніту залежно від генетично детермінованих порушень імунологічної реактивності / І. Ю. Полянський, П. В Мороз // Клінічна анатомія та оперативна хірургія. - 2016. - Т. 15, № 2. - С. 36-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/kaoch_2016_15_2_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Полянський Ігор Юлійович (медичні науки)
 • Мороз Петро Васильович (медичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського