Наукова періодика України Журнал обчислювальної та прикладної математики


Bulatsyk O. 
Extension of a class of nonlinear Hammerstain integral equations with solutions represented by complex polynomials / O. Bulatsyk // Журнал обчислювальної та прикладної математики. - 2014. - № 2. - С. 167-176. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/jopm_2014_2_16
Розглянуто нелінійне інтегральне рівняння типу Гаммерштейна з довільною залежністю від модуля невідомої функції. Розв'язки рівнянь такого типу подаються через поліноми скінчених степенів, параметри яких визначаються із системи, що складається із одного інтегрального і скінченного числа трансцендентних рівнянь. Встановлено існування еквівалентних груп розв'язків нелінійних інтегральних рівнянь, що розглядаються. Одержано необхідні умови для точок галуження і системи рівнянь для їх обчислення. Наведено числові результати для конкретної задачі.
  Повний текст PDF - 305.894 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Bulatsyk O.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Bulatsyk O. Extension of a class of nonlinear Hammerstain integral equations with solutions represented by complex polynomials / O. Bulatsyk // Журнал обчислювальної та прикладної математики. - 2014. - № 2. - С. 167-176. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/jopm_2014_2_16.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Булацик Олена Олександрівна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського