Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Yagub G. 
The Solvability of the Initial-Boundary Value Problems for a Nonlinear Schrödinger Equation with a Special Gradient Term / G. Yagub, N. S. Ibrahimov, M. Zengin // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 214-232.437
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 437 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Yagub G.
  • Ibrahimov N.
  • Zengin M.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Yagub G. The Solvability of the Initial-Boundary Value Problems for a Nonlinear Schrödinger Equation with a Special Gradient Term / G. Yagub, N. S. Ibrahimov, M. Zengin // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 214-232.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського