Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Filipkovska M. S. 
Lagrange Stability of Semilinear Dierential-Algebraic Equations and Application to Nonlinear Electrical Circuits / M. S. Filipkovska // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 169-196.433
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 433 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Filipkovska M.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Filipkovska M. S. Lagrange Stability of Semilinear Dierential-Algebraic Equations and Application to Nonlinear Electrical Circuits / M. S. Filipkovska // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 169-196.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського