Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Bouharis A. 
Ricci Solitons on Lorentzian Four-Dimensional Generalized Symmetric Spaces / A. Bouharis, B. Djebbar // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 132-140.433
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 433 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Bouharis A.
  • Djebbar B.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Bouharis A. Ricci Solitons on Lorentzian Four-Dimensional Generalized Symmetric Spaces / A. Bouharis, B. Djebbar // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 132-140.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського