Наукова періодика України Журнал математической физики, анализа, геометрии


Bolotov D. V. 
Foliations of Codimension One and the Milnor Conjecture / D. V. Bolotov // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 119-131.
Доведено, що фундаментальна група шарів C<^>2-шарування ковимірності один невід'ємної кривини Річчі замкнутого ріманова багатовиду є скiнченно породженою та майже абелевою, тобто містить скінченно породжену абелеву підгрупу скінченного індексу. Зокрема, підтверджено гіпотезу Мілнора щодо багатоговидів, які є шарами шарування ковимірності один невід'ємної кривини Річчі замкнутого ріманова багатоговиду.
347
    Зміст випуску     Цитування публікації

Повний текст публікації буде доступним після 01.07.2020 р., через 347 днів


Цитованість авторів публікації:
  • Bolotov D.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Bolotov D. V. Foliations of Codimension One and the Milnor Conjecture / D. V. Bolotov // Журнал математической физики, анализа, геометрии. - 2018. - Т. 14, № 2. - С. 119-131.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського