Наукова періодика України Інформаційні технології в освіті


Дюлічева Ю. Ю. 
Хмарні технології у професійній підготовці майбутніх економістів / Ю. Ю. Дюлічева // Інформаційні технології в освіті. - 2014. - Вип. 18. - С. 71-79. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/itvo_2014_18_10
Досліджено хмарні сервіси щодо можливостей їх застосування у професійній підготовці майбутніх економістів. Проаналізовано: хмарний сервіс gantter для аналізу проектів, їх ресурсів, ризиків та на прикладі продемонстровано можливості побудови діаграми Ганта проекту й виявлення критичного шляху проекта з використанням хмарного сервісу gantter; хмарний сервіс SageMath Cloud з можливістю використання у хмарі мов програмування Sage, R, Python, Cython GAP та продемонстровано можливості для аналізу даних на прикладі побудови лінійної регресійної моделі на основі експериментальних даних з використанням мови R; хмарний сервіс Google на прикладі використання електронних таблиць для розв'язання задачі лінійного програмування на основі надбудови Solver для розвіязання лінійних оптимізаційних задач; освітній проект Big Data University, метою якого є навчання студентів обробленню великих об'ємів даних на основі хмарних технологій з можливістю вивчення мови запитів SQL, мови R для аналізу даних й методів роботи зі сховищами даних; хмарні сервіси від "1С" та "БухСофт" для вивчення бухгалтерських інформаційних систем з можливістю створення звітів та нарахування зарплатні.
  Повний текст PDF - 1.143 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дюлічева Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дюлічева Ю. Ю. Хмарні технології у професійній підготовці майбутніх економістів / Ю. Ю. Дюлічева // Інформаційні технології в освіті. - 2014. - Вип. 18. - С. 71-79. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/itvo_2014_18_10.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського