Наукова періодика України Історико-правовий часопис


Кобилецький М. 
Магдебурзьке право у Польщі (ХІІІ-ХVII ст.) / М. Кобилецький // Історико-правовий часопис. - 2015. - № 2. - С. 9-14. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ipch_2015_2_4
Висвітлено поширення магдебурзького права на польських землях у XIII - XVII ст. Показано надання магдебурзького права і його різновидів - хелмінського та шредського права - окремим польським містам і селам. Наведено особливості функціонування магдебурзького права у різних польських землях. Проаналізовано праці польських правознавців Б. Гроїцького, М. Яскера, Я. Тухольчика, Я. Кірштейна-Церазина, П. Щербича, які використовувались в адміністративній та судовій практиці польських міст і сіл, що використовували магдебурзьке право. Надання магдебурзького права сприяло соціально-економічному розвитку міст. Найвищий розвиток магдебурзького права відносився до кінця XVI ст. Після цього розпочався процес послідовного занепаду міст, який тривав до кінця XVIII ст.
  Повний текст PDF - 157.464 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Кобилецький М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Кобилецький М. Магдебурзьке право у Польщі (ХІІІ-ХVII ст.) / М. Кобилецький // Історико-правовий часопис. - 2015. - № 2. - С. 9-14. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ipch_2015_2_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Кобилецький Микола Мар'янович (юридичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського