Наукова періодика України Геофизический журнал


Гинтов О. Б. 
Кинематика формирования Украинского щита в период 1,80—1,73 млрд лет назад по результатам изучения трещиноватости горных пород Коростенского и Корсунь-Новомиргородского плутонов / О. Б. Гинтов, С. В. Мычак // Геофизический журнал. - 2014. - Т. 36, № 4. - С. 24-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/gfj_2014_36_4_3
Розглянуто напружено-деформований стан земної кори північно-західної та центральної частин Українського щита в період об'єднання територій Фенноскандії і Сарматії та формування Коростенського і Корсунь-Новомиргородського плутонів габбро-анортозитів і рапаківі. Показано, що відмінність у орієнтації вісей головних нормальних напружень під час формування Коростенського і Корсунь-Новомиргородського плутонів 1,73 - 1,8 млрд років тому, яка визначається за тріщинуватістю гірських порід, зумовлена випередженням тріщиноутворення у першій структурі у порівнянні з другою на ~10 млн років і обертанням Сарматії проти годинникової стрілки на <$E54 symbol Р>.
  Повний текст PDF - 386.752 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Гинтов О.
  • Мычак С.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Гинтов О. Б. Кинематика формирования Украинского щита в период 1,80—1,73 млрд лет назад по результатам изучения трещиноватости горных пород Коростенского и Корсунь-Новомиргородского плутонов / О. Б. Гинтов, С. В. Мычак // Геофизический журнал. - 2014. - Т. 36, № 4. - С. 24-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/gfj_2014_36_4_3.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Гінтов Олег Борисович (1935–) (геологічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського