Наукова періодика України Формування ринкових відносин в Україні


Дудзяк О. А. 
Вплив енергетичної ситуації України на добробут сільського населення / О. А. Дудзяк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 1. - С. 151-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/frvu_2019_1_21
Нині, зважаючи на ту ситуацію, яка склалась на ринку енергетики України, слід відмітити, що не дивлячись на державну підтримку, субсидії, відшкодування витрат, реструктуризація заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, питання, що до забезпечення, як сільського населення, так населення загалом дешевих енергетичних носіїв залишається не вирішеною. Все частіше можемо звертати увагу на статистику заборгованості населення за виплати ЖКХ, як в селах так і в містах. Якщо на початок 2017 року кількість населення, що отримувала субсидіювання доходила до 60 %, то на початок 2018 року до 40 %. Хоча цей показник зменшився та все ж відсоток населення, що отримує субсидії досить високий, а це свідчить, що люди неспроможні забезпечити себе в достатній мірі енергетичними ресурсами, щоб вистачало і на проживання, харчування, не витрачаючи більшість своїх доходів на виплати житлово-комунальних послуг. Тому питання пошуку альтернативної енергетики на сьогодні постає перед нами все гостріше, потрібно чітко усвідомити важливість енергозбереження та енергоощадливості не тільки на підприємствах, а й в домогосподарствах.
  Повний текст PDF - 406.823 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дудзяк О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дудзяк О. А. Вплив енергетичної ситуації України на добробут сільського населення / О. А. Дудзяк // Формування ринкових відносин в Україні. - 2019. - № 1. - С. 151-156. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/frvu_2019_1_21.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Дудзяк Оксана Антонівна (1980–) (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського