Наукова періодика України Формування ринкових відносин в Україні


Бобрівець В. В. 
Особливості конструкції благодійного податкового вирахування з персонального прибуткового податку у США: уроки для України / В. В. Бобрівець // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 10. - С. 33-42. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/frvu_2018_10_7
Проаналізовано чинні у США податкові пільги, право на користування якими виникає при здійсненні платниками індивідуального прибуткового податку суспільно-корисної активності - благодійної діяльності. Окреслено стан розвитку благодійного сектору в країні у 2017 році на основі річного Звіту "Giving USA-2017". Розкрито особливості дизайну стандартного вирахування та постатейних вирахувань - форм, у яких реалізоване податкове стимулювання благодійності в країні. Оцінено співвідношення даних форм податкових пільг щодо благодійності з індивідуального прибуткового податку у США як у розрізі кількості поданих декларацій, так і за обсягами задекларованих пільг. Вказано на проблемні аспекти надання законодавцем пільг американським благодійникам. Виокремлено практичні підходи, що апробовані у США, з метою вирішення складних ситуацій, причиною виникнення яких є фактори саме національного походження, у т. ч. специфіка податкової системи України та менталітет платників податків.
  Повний текст PDF - 135.698 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бобрівець В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бобрівець В. В. Особливості конструкції благодійного податкового вирахування з персонального прибуткового податку у США: уроки для України / В. В. Бобрівець // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 10. - С. 33-42. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/frvu_2018_10_7.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського