Наукова періодика України Економічний вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"


Горянська Т. В. 
"Зелена економіка" як чинник розвитку зовнішньоторговельних відносин / Т. В. Горянська // Економічний вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". - 2014. - № 11. - С. 67-71. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/evntukpi_2014_11_13
Досліджено концепцію "зеленої економіки". Обгрунтовано необхідність її розвитку за умов глобалізації. Концепція "зеленої економіки" дозволить вирішити соціальні, фінансові, паливні, кліматичні та інші проблеми комплексно і досягти не тільки кількісного зростання, але й суттєвих якісних і реальних покращень. Визначено позитивні та негативні сторони впливу "зеленої економіки" на зовнішньоторговельні відносини країн світу. Перехід до нової економічної системи несе потенціальні економічні вигоди країнам, що розвиваються, оскільки відкривають нові можливості для експорту. Одночасно розвиток "зеленої економіки" несе небезпеку "зеленого протекціонізму", який впливатиме на перспективи зростання в окремих країнах. Дослідження існуючої концепції "зеленої економіки" надало змогу запропонувати її новий етап розвитку, який спрямований на зростання добробуту суспільства і соціальних гарантій та одночасно на зменшення екологічних ризиків і дефіцитів. Успішна реалізація нового глобального ізеленогоі курсу відбуватиметься завдяки перебудові зовнішньоторговельної політики, яка надасть можливість країнам світу закласти основи для переходу до найстійкішої економічної системи.
  Повний текст PDF - 712.608 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Горянська Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Горянська Т. В. "Зелена економіка" як чинник розвитку зовнішньоторговельних відносин / Т. В. Горянська // Економічний вісник Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". - 2014. - № 11. - С. 67-71. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/evntukpi_2014_11_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Горянська Тетяна Валеріївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського