Наукова періодика України Електрифікація транспорту


Chrabaszcz I. 
Tramway traction substation miniaturization. Selected issues / I. Chrabaszcz, M. Dudzik, J. Prusak, W. Stec // Електрифікація транспорту. - 2014. - № 7. - С. 54-59. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eltr_2014_7_10
Перевезення міським електричним транспортом (трамваями), протягом понад століття, були ефективним засобом пасажирського транспорту в великих і маленьких міських районах Польщі. В даний час Польща має 14 трамвайних мереж, які експлуатуються 16-ма підприємствами, трамваї працюють в 11 воєводствах. На вулицях Кракова, електричні трамваї з'явились 16 березня 1901 р. З технічної точки зору головна перевага трамваїв є їх низький попит на енергію у порівнянні з іншими механічними транспортними засобами (особливо для пасажирських легкових автомобілів). Екологічні фактори проявляють себе в особливо вигідному світлі. Трамваї у місті не забруднюють атмосферу будь-якими вихлопними газами (наприклад С02). Крім того, цей вид транспорту працює на основі національних енергетичних ресурсів (робота електростанцій на основі бурого вугілля і кам'яного вугілля) і з цієї причини експлуатаційні витрати менш чутливі до коливань цін на нафту на світовому ринку. Особливістю цього виду транспорту є те, що трамваї (а також інші транспортні засоби на електротязі) вимагають постійної подачі енергії, що надається із спеціалізованої системи живлення. Це викликано тим, що вони не є автономними, як звичайні транспортні засоби, оскільки не володіють власним джерелом енергії.
  Повний текст PDF - 807.129 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Chrabaszcz I.
  • Dudzik M.
  • Prusak J.
  • Stec W.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Chrabaszcz I. Tramway traction substation miniaturization. Selected issues / I. Chrabaszcz, M. Dudzik, J. Prusak, W. Stec // Електрифікація транспорту. - 2014. - № 7. - С. 54-59. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/eltr_2014_7_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського