Наукова періодика України Економіка транспортного комплексу


Федотова І. В. 
Оцінювання рівня лояльності персоналу підприємства / І. В. Федотова // Економіка транспортного комплексу. - 2014. - Вип. 23. - С. 23-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ektk_2014_23_4
Розглянуто підходи до визначення рівня лояльності працівника підприємства. Основною ціллю дослідження є розробка та обгрунтування методичних основ оцінювання рівня лояльності персоналу до підприємства, що охоплюють всі напрями взаємодії в системі працівник-підприємство. На основі матриці діагностики лояльності та методу радара запропоновано оцінити лояльність кожного працівника до організації, базуючись на визначенні комплексних показників сприйманої та поведінкової лояльності співробітника. Представлено матрицю оцінки лояльності персоналу, яка дозволяє визначити рівень та тип лояльності кожного робітника і поєднати персонал у різні групи, що полегшить розробку програм лояльності для них. Методичні основи та алгоритм розроблено для впровадження індивідуального підходу до оцінювання та розвитку лояльності персоналу підприємства. Запропонований підхід до визначення рівня лояльності персоналу можна застосувати для будь-яких підприємств та організацій. Під час індивідуального оцінювання лояльності працівників можна зосередити ресурси підприємства на залучення та утримання саме тих з них, які найбільш цінні та потрібні організації. Це дозволить підвищити ефективність виробничого процесу, продуктивність праці, а також створити сприятливіші передумови для модернізації і зростання підприємства.
  Повний текст PDF - 379.034 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Федотова І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Федотова І. В. Оцінювання рівня лояльності персоналу підприємства / І. В. Федотова // Економіка транспортного комплексу. - 2014. - Вип. 23. - С. 23-36. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ektk_2014_23_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Федотова Ірина Володимирівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського